Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů a průmyslových robotů.

 

Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi
v Japonsku. Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní
aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo řadu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.
Výrobky Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, použité technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka. Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a koncových spotřebitelů. Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace. Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

 


Nejnovější výrobní řada nese symbol S2100


Obsahuje integrovaný zesilovač A-S2100 a SACD přehrávač CD-S2100. Dle vyjádření producenta obsahují tyto modely nejlepší selektované součástky a moduly, které ve spojení s pokročilými možnostmi konstrukce a novátorskými technologickými postupy, zaručují průzračný a současně lehký, otevřený a hmatatelný zvuk.

    

                                         Podrobnosti zde.                                                                         Podrobnosti zde.

                                         

PRODUKTY:

INTEGROVANÉ  ZESILOVAČE
 
  

CD a SACD  PŘEHRÁVAČE
 


STEREO RECEIVERY
 
  

DOMÁCÍ KINO
                     
    

Podrobmé informace ke všem modelům včetně ceníku, najdete na stránkách Yamaha-hifi.cz.   
 

Několik odkazů na testy:

A-S2100+CD-S2100: Audio.pl zde

A-S2100: Hi-Fi Voice zde  

CD-S2100: Hi-Fi Voice zde    

A-S1000+CD-S1000: Stereo.de zde  

A-S700+CD-S700: FairAudio.de zde  

A-S700+CD-S700: Audio.pl zde  

A-S500+CD-S300: Audio Video.cz zde 

A-S300+CD-S300: Stereo Video.cz zde  

A-S300: Audio.pl zde  

R-N500: Stereo Video.cz zde  

R-N301: Hi-Fi Voice zde  

NP-S2000: AV-Magazin.de zde  

NP-S2000: Audio Video.pl zde  

CD-N500: Stereo Video.cz zde  

CD-N500: AREA DVD.de zde   

CD-N500: Audio.pl zde  

CD-N500: Audio video.pl zde 


Videa: 

A-S501 zde   

Novinky na IFA-2014 zde    Pohled do našeho studia